Prosinec 2011

THE END

2. prosince 2011 v 22:19 | CM
Tento článek se mi píše opravdu hodně těžce, ale nějak cítím, že už přišel můj čas opustit celý blogový svět.
Víte dal jsem si takové předcevzetí, že na tomto blogu vydržím alespoň 1 rok, vydržel jsem tu 11 měsíců, což je podle mě na mě úspěch, ikdyž mě bude chybět ta pomyslná třešnička na dortu.Za celou dobu mého blogování, jsem nikdy neměl jiný blog raději! Blog mi sice hodně dal a to nové pomyslné přátelé, dokázat se s někým seznámit a takový ten dobrý pocit z dobře odvedené práce v podobě dobře napasaného článku. Ale taky mě blog hodně vazl a to hrooozně moc času ztráveném tady a taky různé jiné akce s rodinou, nebo s kamarády, které jsem raději trávil na blogu.
Za těch 11 měsíců jsem si na blogu našel i spostu přátel a mezi ty největší osobnosti, které jsem měl čest poznat byly tyto:

ADLA - Podle mě jsi úžasný člověk, který má podobné zájmy jako já a bylo mi strašně ctí se s tebou přátelit a psát si s tebou komentáře. Určitě nikdy nezapomenu! :))

EMMA (NATY) - Tato holčina mi dělala layouty na můj blog a taky tu se mnou byla spoluadminkou.Ty asi víš co bych o tobě napsal... :) Za všechno co jsi pro mě kdy udělala ti moc děkuju a navíc na sebe kontakt máme, takže zůstaneme určitě v kontaktu! :)

VIVI - Sice jsme se pořádně poznali teprve před pár měsíci, ale když si s tebou píšu vypadá to jako kdyby jsme se znali už roky. Seš úžasná a sympatická holčina a jsem strašně rád, že jsem tě na blogu mohl poznat. :)
Kontakt na sebe máme, což je fajn! :))

A další osoby, které jsou a byly pro mě za mojí blogovou kariéru velmi důležití:
Gabi, Katty, Delzí., Romča, Miky, WhiteSparkle, *Ciara*, S@B*
a děkuji i všem ostatním affs a návštěvníkům tohoto blogu, děkuji vám za všechno!

Promiňte, nejsem zrovna moc dobrý řečník, ale tohle by mělo být asi všechno, co jsem vám říct chtěl a měl.
Takže Sbohem, užíjte si Vánoce a Nový rok a možná se sem i někdy zastavím, ale to si ještě rozmyslím, ale spíše ne.
Jinak kdyby si mě někdo chtěl přidat na facebook, napiště mi na mojí emailovou adresu - celebrites-online@seznam.cz a já vám ho dám. :)

DÍKY ZA VŠE!

CM